close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  
  
     szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
RCKiK:
Struktura organizacyjna

  

Struktura:

1. Dyrektor – Wiktor Tyburski

2. Z-ca Dyrektora ds. medycznych – Anna Jaźwińska - Curyłło

3. Główny księgowy – Maria Pach

 

4. Samodzielne stanowisko ds. nadzoru specjalistycznego / osoba wykwalifikowana - Beata Orłowska-Dobkowska

 

5. Pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością - Sebastian Grocholewski

 

6. Kierownicy Oddziałów Terenowych i Pielęgniarki koordynujące:

1) Oddział Terenowy w Gdyni –  Lidia Klapczyńska

2) Oddział Terenowy w Wejherowie – Bogumiła Piernicka

3) Oddział Terenowy w Starogardzie Gdańskim –  Ewa Karwowska

4) Oddział Terenowy w Kościerzynie – Krzysztof Matyśniak

5) Oddział Terenowy w Kartuzach –  Helena Wójtowicz

 

6) Oddział Terenowy w Kwidzynie –  Marzena Perehuda

7) Oddział Terenowy w Tczewie –  Krystyna Witkowska-Bóll

 

7. Struktura i kierownicy poszczególnych komórek organizacyjnych:

1) Dział Finansowo-Księgowy – Maria Pach

 

2) Dział Administracyjno-Gospodarczy – Sebastian Grocholewski

a. Sekcja Marketingu – Sebastian Grocholewski

b. Sekcja Magazynowa – Iwona Kęsicka

c. Sekcja Logistyki i Transportu - Piotr Dombrowski

d. Sekcja Gospodarcza

 

3) Samodzielne stanowiska i administracja

a. Główny specjalista ds. zamówień publicznych - Krzysztof Bielec

b. Radca Prawny - Krystyna Stępień

c. Sekcja Służb Pracowniczych – Halina Wojtowicz

d. Stanowisko ds. OC i P. poż – Jan Szpindler

e. Stanowisko ds. BHP – Małgorzata Solarewicz

f. Sekretariat – Katarzyna Kurgan

g. Inspektor ochrony danych osobowych - Cezary Warabida

 

4) Dział Zapewnienia Jakości – Beata Orłowska-Dobkowska

 

5) Dział Dawców i Pobierania –  Anna Rychłowska

a. Rejestracja

b. Gabinety Lekarskie

c. Pracownia Pobierania Krwi i jej Składników – Julita Zielińska

 

6) Dział Preparatyki i Ekspedycji Krwi – Mirosław Górski

a. Pracownia Preparatyki Krwi i jej Składników - Małgorzata Borysiewicz

 

b. Ekspedycja Krwi i jej Składników – Bożena Paruszewska

 

 

 

7) Dział Metodyczno – Organizacyjny – Agnieszka Gumienna

 

8) Dział Laboratoryjny i Immunologii Transfuzjologicznej – Małgorzata Kowalewska

a. Pracownia Analityczna - Justyna Mikołajczyk

b. Pracownia Biologii Molekularnej – Elżbieta Ćwikowska - Choma

c. Pracownia Serodiagnostyki Wirusów i Kiły  - Bożena Stefańczyk

d. Pracownia Serologii Grup Krwi Dawców - Irena Synowczyk

e. Pracownia Serologiczna Badań Konsultacyjnych - Katarzyna Kominek

 

 

 
informacje udostępnił:Krzysztof Bielec
informacje wytworzył:Krzysztof Bielec
data udostępnienia: 2004-03-05 10:07:30
ostatnia modyfikacja: Krzysztof Bielec 2018-09-20 14:32:41 »
drukuj wyślij link  

 
. .
BIP - liczba wejść: 53072